درمان بواسیر بدون جراحی

امروزه بهترین درمان بواسیر های داخلی که با خونریزی و گاهی بیرون زدگی همراهند با روش های جدید و پیشرفته لیزر اینفرارد و یا به روش التروئید که همان هموراپی نیز به آن گفته میشود انجام میشود و نه تنها هیچگونه نیازی به بیهوشی و بستری نداشته بلکه فرد بلافاصله میتواند به سفری طولانی  یا به محل کار ش رفته و هیچگونه کسالتی نخواهد داشت و کاملاً سرپایی انجام میشود این روش در بیش از صد ها هزار بیمار فقط در آمریکا انجام شده و مقالات فراوانی از آن در کتب پزشکی ثبت و تایید شده است . در این روش نیازی به تخلیه روده ها و یا گرسنگی قبل از عمل های سنتی نیست و فرد به محض مراجعه و بدون نیاز به تخلیه روده ها ، درمان بواسیر ها طی زمان حدوداً سی دقیقه انجام میشود.در این روش ها بواسیر ها بدون برش جراحی ، و صرفاً از طریق خشکاندن ریشه های آنها  از بین میروند لذا فرد هیچگونه ناراحتی بعدی را نخواهد داشت و به همین خاطر میتواند بلافاصله به محل کارش برگردد.

دکتر فریما فروتن علیزادگان متخصص و جراح بیماری های زنان - ( اختلالت کف لگن )

Female Pelvic Floor Medicine & Surgery
فارغ التحصیل از دانشگاه تهران
عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران
عضو جامعه جراحان ایران

درمان امری تخصصی است، لطفا پزشک خود نباشید،آرامش شما نتیجه مشورت امروز شما با پزشک است .

کلینیک لیزر بواسیر زنان با هدف اعطای مشاوره و ارائه بهترین روش درمان به خانم ها و با سرلوحه قرار دادن صداقت و امانت داری و دوری از درمان های بی نتیجه توانسته است اعتماد مراحعین را کسب نماید.

مسلما بیمار به دنبال مشاوره ای قابل اعتماد است و مهم ترین ویژگی یک پزشک مشاوره دهنده ، قابل اعتماد بودن ، داشتن تجربه و آگاهی، ودانش کافی میباشد.

 

 جهت اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

درمان و لیزر بواسیر ( هموروئید) زنان :
02188790574 - 02188791628